fbpx

График

График : Зала 1

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 – 10:00
Мартин
BODY WORK
09:00 - 10:00
Веска
BODY WORK
09:00 - 10:00
Веска
СТАВНО - МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:00 - 10:00
Веска
СТАВНО - МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:45 - 10:45
Веска
PERFECT SHAPE
10:00 - 11:00
Роберта
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 3 – (CROSSFIT)
10:00 - 11:00
Йоана
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 - 10:00
Мартин
HIIT - LEVEL 1
10:00 - 11:00
Йоана
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 - 10:00
Мартин
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
10:15 - 11:15
Ани
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
PERFECT SHAPE
10:00 - 11:00
Роберта
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
ПИЛАТЕС
11:15 - 12:15
Ани
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диана
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Веска
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Веска
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
БОКС
14:00 - 16:00
Благой
KANGOO JUMPS
18:00 - 18:45
Мариана
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
ZUMBA FITNESS 14:30 - 15:30
Дая
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:50 - 19:40
Ани
БОКС
14:00 - 16:00
Благо
KANGOO JUMPS
18:00 - 18:45
Мариана
БОКС
14:00 - 16:00
Благо
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
14:15 - 15:15
Силвето
KANGOO JUMPS
16:00 - 17:00
Мариана
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50 - 19:40
Ани
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
19:40 - 20:40
Веска
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:50 - 19:40
Ани
НАРОДНИ ТАНЦИ (МАСТЪР КЛАС)
17:30 - 18:30
Златан
ZUMBA
19:40 - 20:40
Даво
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 1 – (HIIT)
20:30 - 21:30
Севи
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50 - 19:40
Ани
HIITSTEP
19:40 - 20:30
Здравка
ZUMBA
18:30 - 19:30
Даво
НАРОДНИ ТАНЦИ (НАПРЕДНАЛИ)
19:00 - 20:00
Златан
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING
20:40 - 21:40
Севи
KANGOO JUMPS
19:40 - 20:40
Мариана
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
20:30 - 21:30
Севи
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 3 – (CROSSFIT)
20:40 - 21:40
Йоана
HIITSTEP
19:30 - 20:30
Здравка
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Work
09.00
10.00
Body Work
09.00
10.00
Perfect Shape
10.00
11.00
Perfect Shape
10.00
11.00
HIIT - Level 1
10.00
11.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Пилатес
11.15
12.15
Бокс
14.00
16.00
Бокс
14.00
16.00
Бокс
14.00
16.00
Zumba Fitness
14.30
15.30
Kangoo Jumps
16.00
17.00
Kangoo Jumps
18.00
18.45
Kangoo Jumps
18.00
18.45
Zumba
18.30
19.30

Zumba
19.40
20.40



Kangoo Jumps
19.40
20.40


HIITSTEP
19.40
20.30
HIITSTEP
19.30
20.30
HIIT - Level 1
20.30
21.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Work
09.00
10.00
Body Work
09.00
10.00
Perfect Shape
10.00
11.00
Perfect Shape
10.00
11.00
HIIT - Level 1
10.00
11.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Пилатес
11.15
12.15
Бокс
14.00
16.00
Бокс
14.00
16.00
Бокс
14.00
16.00
Zumba Fitness
14.30
15.30
Kangoo Jumps
16.00
17.00
Kangoo Jumps
18.00
18.45
Kangoo Jumps
18.00
18.45
Zumba
18.30
19.30

Zumba
19.40
20.40



Kangoo Jumps
19.40
20.40


HIITSTEP
19.40
20.30
HIITSTEP
19.30
20.30
HIIT - Level 1
20.30
21.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

No events available!

График : Зала 2

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
ЙОГА РЕЛАКС
11:00 - 12:00
Теди
ЙОГА РЕЛАКС
17:30 - 18:30
Теди
SPINNING
14:00 - 15:00
Грета
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:30 - 18:30
Ани
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
17:30 - 18:30
Елизабет
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:30 - 18:30
Ани
НАРОДНИ ТАНЦИ (СРЕДНО НАПРЕДНАЛИ)
16:00 - 17:00
Златан
НАРОДНИ ТАНЦИ
18:30 - 19:30
Златан
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
18:00 - 19:00
Елизабет
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
НАРОДНИ ТАНЦИ
19:30 - 20:30
Златан
ZUMBA FITNESS 19:30 - 20:30
Дая
ZUMBA FITNESS 19:30 - 20:30
Дая
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
14.00
15.00
Zumba Fitness
19.30
20.30
Zumba Fitness
19.30
20.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
14.00
15.00
Zumba Fitness
19.30
20.30
Zumba Fitness
19.30
20.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Неделя

No events available!