fbpx

График

График : Зала 1

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
ФУНКЦИОНАЛНА ТРЕНИРОВКА
09:00-10:00
Жени и Крис
MAX BURN
09:00 - 10:00
Веска
POWER YOGA
07:40 - 08:40
Таня
MAX BURN
09:00 - 10:00
Веска
POWER YOGA
07:40 - 08:40
Таня
СТАВНО - МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:00 - 10:00
Веска
MAX BURN
09:45 - 10:45
Веска
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
10:00 - 11:00
Пламена
ФУНКЦИОНАЛНА ТРЕНИРОВКА
09:00-10:00
Жени и Крис
ФУНКЦИОНАЛНА ТРЕНИРОВКА
09:00-10:00
Жени и Крис
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
10:15 - 11:15
Ани
ПИЛАТЕС
11:00 - 12:00
Ани
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
10:00 - 11:00
Пламена
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
10:00 - 11:00
Пламена
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:15 - 12:15
Ани
STEP BURNING
12:00 - 13:00
Здравка
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диана
BODY POWER
12:00 - 13:00
Дани
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
BODY POWER
12:00 - 13:00
Дани
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 1 – (HIIT)
12:30 - 13:30
Севи
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
13:00 - 14:00
Пламена
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
13:00 - 14:00
Пламена
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
ЕТНО-КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
14:00 - 15:00
Искра
ЕТНО-КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
14:00 - 15:00
Искра
ИНТЕНЗИВНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Силвето
ЦЯЛОСТНА КОНДИЦИЯ НА ТЯЛОТО
16:00 - 17:00
Пламена
ZUMBA FITNESS 14:30 - 15:30
Дая
BODY COMBAT AND STEP
17:50 - 18:45
Илиана
BODY COMBAT AND STEP
17:50 - 18:45
Илиана
ЕТНО-КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
14:00 - 15:00
Искра
KANGOO JUMPS
17:00 - 18:00
Вики
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:45 - 18:40
Ани
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:45 - 19:35
Ани
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:45 - 18:40
Ани
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:45 - 19:35
Ани
ЙОГА ТЕРАПИЯ
17:30 - 18:30
Кристина
ЙОГА ТЕРАПИЯ
17:30 - 18:30
Кристина
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:45 - 19:35
Ани
MAX BURN
19:40 - 20:30
Веска
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:45 - 19:35
Ани
MAX BURN
19:40 - 20:30
Веска
НАРОДНИ ТАНЦИ
18:30 - 19:30
Златан
KANGOO JUMPS
19:40 - 20:30
Вики
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 1 – (HIIT)
20:30 - 21:30
Севи
KANGOO JUMPS
19:40 - 20:30
Вики
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
20:30 - 21:30
Севи
KANGOO JUMPS
19:40 - 20:40
Вики
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
POWER YOGA
07:40
08:40
POWER YOGA
07:40
08:40
Max Burn
09:00
10:00
Max Burn
09:00
10:00
Max Burn
09:45
10:45
Пилатес
11:00
12:00
BODY POWER
12:00
13:00
BODY POWER
12:00
13:00
STEP BURNING
12:00
13:00
Zumba Fitness
14:30
15:30
Kangoo Jumps
17:00
18:00

Kangoo Jumps
19:40
20:30

Max Burn
19:40
20:30

Kangoo Jumps
19:40
20:30

Max Burn
19:40
20:30

Kangoo Jumps
19:40
20:40
HIIT - Level 1
20:30
21:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
POWER YOGA
07:40
08:40
POWER YOGA
07:40
08:40
Max Burn
09:00
10:00
Max Burn
09:00
10:00
Max Burn
09:45
10:45
Пилатес
11:00
12:00
BODY POWER
12:00
13:00
BODY POWER
12:00
13:00
STEP BURNING
12:00
13:00
Zumba Fitness
14:30
15:30
Kangoo Jumps
17:00
18:00

Kangoo Jumps
19:40
20:30

Max Burn
19:40
20:30

Kangoo Jumps
19:40
20:30

Max Burn
19:40
20:30

Kangoo Jumps
19:40
20:40
HIIT - Level 1
20:30
21:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

No events available!

График : Зала 2

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
07:30 - 08:30
Елизабет
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
07:30 - 08:30
Елизабет
POWER YOGA
10:00 - 11:00
Таня
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
POWER YOGA
10:30 - 11:30
Таня
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
КАНГО DANCE
11:00 - 12:00
Ели
КАЛАНЕТИКА
10:00 - 11:00
Диди
ЙОГА ТЕРАПИЯ
12:00 - 13:00
Кристина
ЙОГА ТЕРАПИЯ
12:00 - 13:00
Кристина
POWER YOGA
10:30 - 11:30
Таня
FOLK FIT
12:00 - 13:00
Ели
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
18:30 - 19:30
Елизабет
ЙОГА ТЕРАПИЯ
17:30 - 18:30
Кристина
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
17:50 - 18:50
Елизабет
ЙОГА ТЕРАПИЯ
17:30 - 18:30
Кристина
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
НАРОДНИ ТАНЦИ
18:50 - 19:40
Златан
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
STEP BURNING
19:30 - 20:30
Здравка
ZUMBA FITNESS
19:30 - 20:30
Дая
STEP BURNING
19:00 - 20:00
Здравка
КЛАСИЧЕСКА ЙОГА
18:00 - 19:00
Елизабет
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Spinning
10:00
11:00
Spinning
10:00
11:00
Spinning
10:00
11:00
POWER YOGA
10:00
11:00
POWER YOGA
10:30
11:30
POWER YOGA
10:30
11:30
Folk Fit
12:00
13:00

Step Burning
19:00
20:00
Step Burning
19:30
20:30
Zumba Fitness
19:30
20:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Spinning
10:00
11:00
Spinning
10:00
11:00
Spinning
10:00
11:00
POWER YOGA
10:00
11:00
POWER YOGA
10:30
11:30
POWER YOGA
10:30
11:30
Folk Fit
12:00
13:00

Step Burning
19:00
20:00
Step Burning
19:30
20:30
Zumba Fitness
19:30
20:30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

No events available!