График

График : Зала 1

Понеделник Вторник Сряда Четъвъртък Петък Събота Неделя
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 – 10:00
Румен
BODY WORK
09:00 - 10:00
Веска
BODY FIT YOGA
07:30 - 08:30
Таня
BODY WORK
09:00 - 10:00
Веска
BODY FIT YOGA
07:30 - 08:30
Таня
СТАВНО - МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:00 - 10:15
Веска
СТАВНО - МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:45 - 11:00
Веска
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 3 – (CROSSFIT)
10:00 - 11:00
Румен
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 - 10:00
Румен
HIIT - LEVEL 1
10:00 - 11:00
Румен
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
09:00 - 10:00
Румен
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
10:15 - 11:15
Ани
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00 - 12:00
Ани
SPINNING
10:00 - 11:00
Грета
PILATES
11:15 - 12:15
Ани
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диана
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
PILATES
11:00 - 12:00
Ани
ZUMBA
12:15 - 13:15
Даво
EXTREME CARDIO STEP 13:00 - 14:30
Веска
ЕТНО КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Искра
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Веска
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Веска
КАЛАНЕТИКА
12:00 - 13:00
Диди
БОКС
14:00 - 15:00
Благой
ЕТНО КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Искра
ЕТНО КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00 - 14:00
Искра
ЕТНО КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:15 - 14:30
Искра
ZUMBA
17:50 - 18:50
Даво
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:40 - 19:30
Ани
БОКС
14:00 - 15:00
Благо
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:40 - 19:30
Ани
БОКС
14:00 - 15:00
Благо
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
15:50 - 17:00
Румен
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50 - 19:40
Ани
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
19:30 - 20:20
Веска
ZUMBA
17:50 - 18:50
Даво
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
19:30 - 20:20
Веска
ZUMBA
17:50 - 18:50
Даво
SPINNING
19:40 - 20:40
Габриела
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 1 – (HIIT)
20:20 - 21:10
Румен
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50 - 19:40
Ани
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
20:20 - 21:10
Румен
SPINNING
19:00 - 20:00
Габриела
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING
20:40 - 21:40
Румен
SPINNING
19:40 - 20:40
Габриела
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 2 – (CIRCUIT TRAINING)
20:00 - 21:00
Митко
THE GYM PERFORMANCE – LEVEL 3 – (CROSSFIT)
20:40 - 21:40
Румен
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Fit Yoga
07.30
08.30
Body Fit Yoga
07.30
08.30
Body Work
09.00
10.00
Body Work
09.00
10.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
HIIT - Level 1
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.15
12.15
Zumba
12.15
13.15
Бокс
14.00
15.00
Бокс
14.00
15.00
Бокс
14.00
15.00
Zumba
17.50
18.50


Spinning
19.40
20.40

Zumba
17.50
18.50


Spinning
19.40
20.40

Zumba
17.50
18.50
Spinning
19.00
20.00

HIIT - Level 1
20.20
21.10

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Fit Yoga
07.30
08.30
Body Fit Yoga
07.30
08.30
Body Work
09.00
10.00
Body Work
09.00
10.00
Spinning
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
HIIT - Level 1
10.00
11.00
Spinning
10.00
11.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.00
12.00
Pilates
11.15
12.15
Zumba
12.15
13.15
Бокс
14.00
15.00
Бокс
14.00
15.00
Бокс
14.00
15.00
Zumba
17.50
18.50


Spinning
19.40
20.40

Zumba
17.50
18.50


Spinning
19.40
20.40

Zumba
17.50
18.50
Spinning
19.00
20.00

HIIT - Level 1
20.20
21.10

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

No events available!

График : Зала 2

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
КАЛАНЕТИКА
09:30 - 10:30
Диана
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:30 - 18:30
Ани
BODY FIT YOGA
10:30 - 11:30
Таня
БОДИ ДИЗАЙН
18:30 - 19:30
Цвета
BODY FIT YOGA
10:30 - 11:30
Таня
БОДИ ДИЗАЙН
18:30 - 19:30
Цвета
BODY FIT YOGA
11:30 - 12:30
Таня
НАРОДНИ ТАНЦИ (НАПРЕДНАЛИ)
17:30 - 18:45
Златан
БОДИ ДИЗАЙН
18:30 - 19:30
Цвета
СТЕП / ТАБАТА
19:30 - 20:20
Здравка
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:30 - 18:30
Ани
STEP BURNING
19:30 - 20:30
Здравка
ЛАТИНО ТАНЦИ
15:00 - 16:00
Гери
НАРОДНИ ТАНЦИ (НАЧИНАЕЩИ)
19:00 - 20:15
Златан
STEP BURNING
19:30 - 20:20
Здравка
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
КАЛАНЕТИКА
18:30 - 19:30
Диана
НАРОДНИ ТАНЦИ (НАЧИНАЕЩИ)
17:00 - 18:15
Златан
НАРОДНИ ТАНЦИ (НАПРЕДНАЛИ)
18:30 - 19:45
Златан
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Fit Yoga
10.30
11.30
Body Fit Yoga
10.30
11.30
Body Fit Yoga
11.30
12.30

Step Burning
19.30
20.20
Step Burning
19.30
20.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Body Fit Yoga
10.30
11.30
Body Fit Yoga
10.30
11.30
Body Fit Yoga
11.30
12.30

Step Burning
19.30
20.20
Step Burning
19.30
20.30

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя

No events available!