ГРУПОВИ ЗАНИМАНИЯ

THE RED GYM

СТИЛОВЕ

ГРАФИК ЗАЛА 1


Покажи всичкиИзбери класове
Време / ДенПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъботаНеделя
07:00
-
08:00
BODY FIT YOGA
07:30
-
08:30
ТАНЯ МИНЧЕВА
BODY FIT YOGA
07:30
-
08:30
ТАНЯ МИНЧЕВА
08:00
-
09:00
09:00
-
10:00
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
09:00
-
10:00
РУМЕН МИРЧЕВ
BODY WORK
09:00
-
10:00
ВЕСКА НЕДЕВА
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
09:00
-
10:00
РУМЕН МИРЧЕВ
BODY WORK
09:00
-
10:00
ВЕСКА НЕДЕВА
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
09:00
-
10:00
РУМЕН МИРЧЕВ
СТАВНО-МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:45
-
11:00
ВЕСКА НЕДЕВА
10:00
-
11:00
Spinning
10:00
-
11:00
ГРЕТА
THE GYM Performance - Level 3 - (Crossfit)
10:00
-
11:00
РУМЕН МИРЧЕВ
Spinning
10:00
-
11:00
ГРЕТА
THE GYM Performance - Level 1 - (HIIT)
10:00
-
11:00
РУМЕН МИРЧЕВ
Spinning
10:00
-
11:00
ГРЕТА
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
10:00
-
11:00
АНИ
11:00
-
12:00
PILATES
11:00
-
12:00
АНИ
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00
-
12:00
АНИ
PILATES
11:00
-
12:00
АНИ
ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
11:00
-
12:00
АНИ
PILATES
11:00
-
12:00
АНИ
PILATES
11:00
-
12:00
АНИ
PILATES
11:00
-
12:00
АНИ
12:00
-
13:00
КАЛАНЕТИКА
12:00
-
13:00
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
КАЛАНЕТИКА
12:00
-
13:00
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
КАЛАНЕТИКА
12:00
-
13:00
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
ZUMBA
12:00
-
13:00
Даво Гарсиа
KANGOO JUMPS
12:00
-
13:00
ЗОРИ
13:00
-
14:00
Етно Комбинирана Гимнастика
13:00
-
14:00
Искра Недева
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00
-
14:00
ВЕСКА НЕДЕВА
Етно Комбинирана Гимнастика
13:00
-
14:00
Искра Недева
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
13:00
-
14:00
ВЕСКА НЕДЕВА
Етно Комбинирана Гимнастика
13:00
-
14:00
Искра Недева
MIX DANCE BODY SLIM
13:00
-
14:30
ВЕСКА НЕДЕВА
EXTREME CARDIO STEP
13:00
-
14:30
ВЕСКА НЕДЕВА
14:00
-
15:00
БОКС
14:00
-
15:00
БЛАГОЙ СОКОЛОВ
БОКС
14:00
-
15:00
БЛАГОЙ СОКОЛОВ
БОКС
14:00
-
15:00
БЛАГОЙ СОКОЛОВ
Етно Комбинирана Гимнастика
14:30
-
15:30
Искра Недева
15:00
-
16:00
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
15:50
-
17:00
РУМЕН МИРЧЕВ
16:00
-
17:00
INSANITY
16:30
-
17:20
ГАБИ
17:00
-
18:00
ZUMBA
17:50
-
18:50
Даво Гарсиа
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
17:50
-
18:40
ДИАНА
ZUMBA
17:50
-
18:50
Даво Гарсиа
ZUMBA
17:50
-
18:50
Даво Гарсиа
KANGOO JUMPS
17:00
-
18:00
ЗОРИ
18:00
-
19:00
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50
-
19:40
АНИ
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:40
-
19:30
АНИ
СТЕП И ПРОБЛЕМНИ ЗОНИ
18:50
-
19:40
АНИ
BURN PILATES (С УРЕДИ)
18:40
-
19:30
АНИ
19:00
-
20:00
KANGOO JUMPS
19:40
-
20:40
ЗОРИ
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
19:30
-
20:20
ВЕСКА НЕДЕВА
KANGOO JUMPS
19:40
-
20:40
ЗОРИ
КОМБИНИРАНА ГИМНАСТИКА
19:30
-
20:20
ВЕСКА НЕДЕВА
KANGOO JUMPS
19:00
-
20:00
ЗОРИ
20:00
-
21:00
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
20:40
-
21:30
РУМЕН МИРЧЕВ
THE GYM Performance - Level 1 - (HIIT)
20:20
-
21:10
РУМЕН МИРЧЕВ
THE GYM Performance - Level 3 - (Crossfit)
20:40
-
21:30
РУМЕН МИРЧЕВ
THE GYM Performance - Level 2 - (Circuit Training)
20:20
-
21:10
РУМЕН МИРЧЕВ

ГРАФИК ЗАЛА 2


Покажи всичкиИзбери класове
Време / ДенПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъботаНеделя
09:00
-
10:00
КАЛАНЕТИКА
09:30
-
10:30
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
КАЛАНЕТИКА
09:30
-
10:30
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
СТАВНО-МОДЕЛИРАЩА ГИМНАСТИКА
09:45
-
11:00
ВЕСКА НЕДЕВА
10:00
-
11:00
BODY FIT YOGA
10:30
-
11:30
ТАНЯ МИНЧЕВА
11:00
-
12:00
BODY FIT YOGA
11:30
-
12:30
ТАНЯ МИНЧЕВА
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
15:00
-
16:00
16:00
-
17:00
17:00
-
18:00
НАРОДНИ ТАНЦИ
17:00
-
18:15
ЗЛАТАН ТОДОРОВ
НАРОДНИ ТАНЦИ
17:30
-
18:45
ЗЛАТАН ТОДОРОВ
18:00
-
19:00
Боди Дизайн
18:30
-
19:30
Цвета Капитанова
КАЛАНЕТИКА
18:30
-
19:30
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
Боди Дизайн
18:30
-
19:30
Цвета Капитанова
КАЛАНЕТИКА
18:30
-
19:30
ДИАНА ДИМОВА - КОЛЧЕВА
Боди Дизайн
18:30
-
19:30
Цвета Капитанова
НАРОДНИ ТАНЦИ
18:30
-
19:45
ЗЛАТАН ТОДОРОВ
19:00
-
20:00
STEP BURNING
19:30
-
20:20
ЗДРАВКА ДЕРВЕНСКА
НАРОДНИ ТАНЦИ
19:30
-
20:40
ВИЛИ
STEP BURNING
19:30
-
20:20
ЗДРАВКА ДЕРВЕНСКА
НАРОДНИ ТАНЦИ
19:30
-
20:30
ВИЛИ
STEP BURNING
19:30
-
20:30
ЗДРАВКА ДЕРВЕНСКА
НАРОДНИ ТАНЦИ
19:00
-
20:15
ЗЛАТАН ТОДОРОВ
20:00
-
21:00
НАРОДНИ ТАНЦИ
20:30
-
21:30
ВИЛИ
INSANITY
20:20
-
21:10
ГАБИ
НАРОДНИ ТАНЦИ
20:30
-
21:30
ВИЛИ

Цени


ВИД ПРОПУСК ЦЕНА
Eдиничен билет 8 лв.
Билет за възрастен+дете /6-12 год./ 10 лв.
Двоен час 9 лв.
Билет за народни танци 8 лв.
Билет за ZUMBA 10 лв.
Билет The Gym Performance 9 лв.
Билет за Спининг 10 лв.
Билет за Kangoo Jumps 12 лв.
Билет за Бокс 12 лв.
Билет за персонална тренировка по Бокс /със записване/ 20 лв.
Билет за Бокс /дете до 8 г./ 8 лв.


Вид пропуск Цена
БИЛЕТ ЗА ФИТНЕС 12 лв.
БИЛЕТ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ 12 лв.
ПЕРСОНАЛНА ТРЕНИРОВКАС ИНСТРУКТОР ЗА КЛИЕНТИ С КАРТА 12 лв.
ПЕРСОНАЛНА ТРЕНИРОВКА С ИНСТРУКТОР ЗА КЛИЕНТИ БЕЗ КАРТА 15 лв.
БИЛЕТ ДО 15.00 ЧАСА /делнични дни/ 9 лв.